O NÁS

Jager2017_Lifestyle_3568.jpg
 
 

O MAST-JAEGERMEISTER SK

Mast-Jaegermeister SK s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od apríla roku 2019, kedy došlo k prevzatiu distribučných operácií od firmy Rémy Cointreau Slovakia s.r.o.

Okrem bylinného likéru Jägermeister buduje spoločnosť Mast-Jaegermeister SK s.r.o. na slovenskom trhu aj radu ďalších významných značiek z portfólia Rémy Cointreau, napr. Metaxa, Cointreau, Rémy Martin, Mount Gay; značky spoločnosti William Grant & Sons, napr. Tullamore D.E.W., Grant 's, Glenfiddich, Hendrick' s Gin; portfólio spoločnosti Lucas Bols; značku prémiových mixov Fever-Tree a rum Matusalem.

Mast-Jaegermeister SK s.r.o. je súčasťou rodinnej firmy z Wolfenbuttelu vyrábajúce už viac ako 80 rokov najpredávanejší bylinný likér na svete. Jägermeister si udržuje svoju pozíciu medzi desiatimi poprednými svetovými značkami luxusných alkoholických nápojov v vplyvnom zozname Impact Top 100. Táto zmes 56 bylín, kvetov, koreňov a plodov s bohatou tradíciou je jedinou nemeckou liehovinou, ktorá sa dostala medzi 90 najlepších v tomto odborovom hodnotení. V súčasnosti sa Jägermeister distribuuje do viac ako 135 krajín.