Jägermeister Scharf

NABRÚSENÝ SHOT, KTORÝ NIE JE PRE KAŽDÉHO. VYCHUTNAJ SI HO PEKNE NAOSTRO.
Výnimočne ostrý, zázvorové zážitok s obsahom alkoholu 33%.

Jägermeister Scharf

Mnohostranná chuť pôvodného Jägermeistra obsahuje päť hlavných príchutí: horkú, sladkú, citrusovú, bylinkovú/aromatickú a korenistú. Jägermeister SCHARF uprednostňuje pikantný charakter originálu. S obsahom alkoholu 33 %.

Das Original

Rovnako ako originál aj Jägermeister SCHARF využíva zmes bylín, kvetov, koreňov a ovocia. Získal si však svoje miesto na výslní vďaka svojemu ostrému a korenenému profilu. Výsledkom je dokonale ostrá, nová interpretácia s intenzívnou chuťou zázvoru, ktorá je presne to, čo ťa na párty poriadne nakopne.

Die Schärfe

Začína povzbudzujúcimi tónmi čerstvo nastrúhanej kôry. Potom tvoj jazyk obklopí horká štiplavosť zázvoru a galangalu. Tie tvoria dominantné zložky celkovej korenenej a zemistej chuti a vytvárajú ostrý a osviežujúci pocit. Rafinovaná súhra celkom 56 bylín podtrhuje celý zmyslový zážitok a citrón a limetka mu dodávajú sviežosť. Charakteristický chuťový zážitok Jägermeister SCHARF potom dotvára jemná sladkosť badyánu.

Das Original

Jägermeister SCHARF je založený na rovnakom tajnom recepte ako originál. Má to v srdci: základ pre Jägermeister, ktorý pozostáva z 56 bylín, kvetov, koreňov a ovocia z celého sveta, zreje až 12 mesiacov vo veľkých dubových sudoch, kde vzniká vyvážená zmes.

Die Schärfe

Extra prídavok koreňov zázvoru a galgánu zosilňuje hlavný korenitý tón a dodáva SCHARFu rázny šmrnc. Výsledkom je úplne nový chuťový zážitok, ktorý nakopne každý chuťový pohárik.

Das Design

Priehľadná jantárova, svetlejšia farba než originál Jägermeister.

Vychutnaj si ho ice cold, jedine na -18°C.

Das Design

Moderný a aktuálny, ale aj napriek tomu autentický a nezameniteľný Jägermeister: vlastnosti, ktoré sa odrážajú v prístupe k dizajnu. Dizajn fliaš je úzko zladený s globálnym svetom značky a odvážnou súhrou klasických a moderných prvkov.
Jägermeister SCHARF: najžeravejší ľadový panák, ktorý si najlepšie vychutnáte vychladený na -18 °.